mail

List of Student teams qualified for Final

Name Member 1 Member 2 Member 3 Coach Stage
[BSUIR] Imbojerks Богданов Александр Сергеевич Коновалюк Максим Анатольевич Милейко Евгений Александрович Владымцев Вадим Денисович Final
[BSUIR] Brute Force - Best Force Бережной Данила Сергеевич Волковский Олег Александрович Фарисей Юрий Александрович Final
[BSUIR] Pinguins Вергасов Вадим Михайлович Жур Вадим Дмитриевич Фомичевский Денис Андреевич Final
[BSUIR] The massive potatoes Готченя Дмитрий Геннадьевич Лазук Илья Сергеевич Шаргородский Игнат Сергеевич Final
[ITMO] I don't know Сенькин Никита Витальевич Хритоненко Алексей Юрьевич Кутасин Владимир Алексеевич Final
[BSUIR] 1082 - Тренеры не играют Кучар Егор Анатольевич Яровский Денис Александрович Бараболя Григорий Дмитриевич Веретенников Максим Владимирович Final
[BSU] Могилёвские орлы Денгалёв Даниил Игоревич Кондибор Никита Валентинович Керножицкий Антон Сергеевич Вильчевский Константин Юрьевич Final
[KFU] Summertime Ягафаров Максим Айдарович Капралов Руслан Илнарович Иликаев Артем Рашитович Хадиев Камиль Равилевич Final
[MAI] MAI #2 Инютин Максим Андреевич Артемьев Дмитрий Иванович Белоусов Егор Владимирович Зайцев Валентин Евгеньевич Final
[MAI] ∴ Плюшкин Максим Игоревич Ляшун Дмитрий Сергеевич Короткевич Леонид Витальевич Зайцев Валентин Евгеньевич Final
[MISIS] Just_Nust Колодин Евгений Дмитриевич Акманов Андрей Рустемович Пискевич Дариуш Игоревич Мамай Игорь Борисович Final
[ITMO] pengzoo Голиков Никита Русланович Первеев Михаил Валерьевич Яковлев Захар Александрович Final
[MAI] МАИ52 Сорокин Сергей Александрович Муфтиев Руслан Раилевич Чувилин Виталий Антонович Зайцев Валентин Евгеньевич Final
[BSUIR] the pizza is a lie. Гришаев Никита Григорьевич Лапытько Антон Иванович Кадушко Артем Андреевич Final
[MIPT] The Phoenix Григорьев Дмитрий Олегович Третьяков Николай Михайлович Шпаковский Денис Станиславович Final
[ITMO] Unexpected Value Кузин Максим Сергеевич Золотарев Сергей Андреевич Степанов Семен Алексеевич Final
[BSU] VGETMANTSD Максимов Матвей Игоревич Смирнов Никита Алексеевич Костяной Андрей Анатольевич Толстиков Алексей Александрович Final
[NRU MPEI] Old millers Фоминых Денис Васильевич Анохов Дмитрий Арсеньевич Молчанов Данил Спартакович Final
[BSUIR] Awakened Ермаков Вячеслав Сергеевич Смоляр Илья Валентинович Малец Даниэль Леонидович Final
[YarSU] Чёрный жизнь вожна Лобачев Александр Александрович Горбунов Иван Михайлович Толмачева Ирина Вадимовна Маслеников Игорь Николаевич Final
[MEPhI] Antiquarks Сироджев Александр Шодихонович Фатеев Андрей Владимирович Мельников Иван Алексеевич Латышев Дмитрий Андреевич Final
[SPBU] Sir Arthur Климов Иван Кириллович Аверков Даниил Александрович Акилов Денис Сергеевич Final
[SUAI] MegaSmetanka Жуков Павел Юрьевич Фесенко Андрей Александрович Курилов Сергей Алексеевич Аксёнов Алексей Владимирович Final
[MIPT] TPI woscoM Белый Антон Александрович Михайлов Баир Михайлович Перегудов Сергей Викторович Final
[MIPT] Linkcat Згурский Валерий Дмитриевич Сурков Вячеслав Олегович Гапонов Максим Евгеньевич Final
[KPFU] Glühwein Хазиев Данис Ильгизович Кашбиев Азамат Газинурович Файзрахманов Инсаф Анасович Хадиев Камиль Равильевич Final
[PetrSU] shelby limited Анисимов Никита Николаевич Рейкенен Ярослав Осипович Ройтбурд Дан Дмитриевич Алькин Руслан Валерьевич Final
[PetrSU] pgt Shuya Кришталь Кирилл Сергеевич Кошкарев Игорь Андреевич Масаева Ольга Сергеевна Алькин Руслан Валерьевич Final
[SPSU] Cheba Kings Григорьев Савелий Алексеевич Карпович Евгений Павлович Будников Михаил Сергеевич Лопатин Андрей Сергеевич Final
[BSU] BSU Cheetas Наталевич Михаил Викторович Титенок Станислав Михайлович Керножицкий Александр Сергеевич Толстиков Алексей Александрович Final
[BSU] BelarusianSU: 1 Климашевский Ефим Сергеевич Палюхович Антон Адамович Мельниченко Даниил Владимирович Толстиков Алексей Александрович Final